Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.11.06. 8:46  l  #1784
Éppen csak, de meg van!

Hamilton - Lake Erie
1 - 0

Az első harmadban hiába voltunk mezőnyfölényben, az egykori helyi kedvenc, Cedrick Desjardins, fogott, mint a festék. Csupán a második harmad legvégén tudtunk neki előnyben gondot okozni Aaron Palushaj (Brian Willsie, Olivier Fortier) első idei góljával. Nálunk Lawson remekelt, meg is lett neki a SO. Folytatásban sem esett újabb találat, így végre megszakadt ez a hosszú nyeretlenségi sorozat.

A meccs legjobbjai:
1. Aaron Palushaj (1 goal, 4 shots)
2. Nathan Lawson (24 saves)
3. Cedrick Desjardins (29 saves)

Flamboro Downs Workhorse of the Game: Brian Willsie

Palushaj, a megmentő

Kedden megint otthon játszunk, és jön a Chicago Wolves.

Hall of Famer

Válasz p@lee22 hozzászólására (#1573)
  ------------
  "To you from failing hands we throw the torch. Be yours to hold it high." (John McCrae: In Flanders Fields - 1915)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.11.06. 8:35  l  #1783
Csak végy egy jó kapust!

Wheeling - Trenton
5 - 1

Egy nappal korábban is összejött az öt gól, de akkor hátul eggyel többet kaptunk. Most már Delmas (23/24) állt a ketrecbe, és máris csak egy lett belőle. Dame-Malka megszerezte első ECHL-s találatát, az övé volt a negyedik a sorban. A végén kicsit kiengedhettek a fiúk, így nem lett meg a kapus hibátlan meccse, kár érte.

1. 29 Peter Delmas
2. 21 Tim Crowder
3. 10 Patrick Johnson

Mikael Bedard

Szerdán a Florida lesz a következő legyőzendő ellenfél.

Válasz p@lee22 hozzászólására (#1778)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.11.05. 18:18  l  #1782
Továbbra is botladozunk

Hamilton - Houston
2 - 4

Zsinórban negyedszer vesztettünk, s ebből háromszor otthon. Egyelőre nem megy a csapatnak, de van kiút. Első harmadban nem volt gól, majd a második elején Brian Willsie (Aaron Palushaj, Philip DeSimone) előnyben szerzett vezetést. Sajna Jon DiSalvatore és Justin Fontaine fordítottak a zöldek javára. A harmadikban Warren Peters góljával már kettővel mentek, amikor Garrett Stafford (Frederic St. Denis, Aaron Palushaj) megint előnyben volt jó. Egyenlítés helyett Jarod Palmer talált be az üres kapunkba.
Nathan Lawson 22/25 nem a legjobb meccsét nyomta nálunk, enyhén szólva...

1. Jon DiSalvatore (1 goal, 1 shot)
2. Brian Willsie (1 goal, 4 shots)
3. Jeff Taffe (2 assists, 1 shot)

Flamboro Downs Workhorse of the Game: Aaron Palushaj

Nyakunkon voltak végig

Megint otthon, most a Lake Erie Monsters következik.

Válasz p@lee22 hozzászólására (#1763)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.11.05. 17:50  l  #1781
Ez a meccs is elérkezett...

Wheeling - Kalamazoo
5 - 6

Gólzáporos találkozó volt, de az utolsó harmad túl rövid volt az egyenlítéshez. Az első harmad még csak egy gólos hátránnyal zárult, de a másodikban hármat is kaptunk, de csak Manderson tudott eredményes lenni. A harmadikban előbb Plastino, majd Bedard zárkóztatta fel a csapatot, de a hátralévő 10 perc kevés volt már.
Killeen gyenge volt (10/16), de a harmadikban Delmas hibátlan maradt (9/9).

OT

Az első harmad vége felé sikerült megszereznünk a vezetést Philippe Lefebvre (Brian Willsie, Aaron Palushaj) első AHL-es góljával!

A második harmad totál rövidzárlat volt, a vendégek Greg Nemisz és Jon Rheault góljával fordítottak, utóbbit emberelőnyben szerezték.

Szerencsére mi is kihasználtunk egy előnyt Olivier Fortier (Aaron Palushaj, Frederic St. Denis) révén a harmadik játékrészben, így hosszabbításra mentettük a meccset.

Sajnos a második pont nem jött össze, mivel a ráadásban Joe Piskula bevette a kapunkat.

A meccs előtt felhívtuk Delmas-t Wheelingből, de Roby Mayer 32/35 mutatóval végre jobban játszott, csak a győzelem hiányzott.

2 - 6

Olivier Fortier (Joe Callahan, Brain Willsie) emberhátrányos góljával szereztünk előnyt vasárnap délután. Erre viszont jött három vendég találat. John Armstrong egyenlített, majd a másodikban Krys Kolanos és Dustin Sylvester magabiztos előnyt épített ki. Az utolsó felvonásban Andreas Engqvist (Philip DeSimone, Louis Leblanc) zárkózott még, de megint jött a másik oldalon Clay Wilson, Dustin Sylvester és Ben Walter lezúzott minket.

Nathan Lawson-t (8/9) sajnos le kellett cserélni, helyére Mayer (19/24) ékezett, aki megint leszerepel.

1. Dustin Sylvester (2 goals, +2, 6 shots)
2. Krys Kolanos (1 goal, 2 assists, 8 shots)
3. Ben Walter (1 goal, 2 assists, 5 shots)

Flamboro Downs Workhorse of the Game: Olivier Fortier

Kedden lehet visszavágni az Abbotsfordnak.

Válasz p@lee22 hozzászólására (#1536)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.10.30. 14:48  l  #1778
Meddig bírjuk még?

6 - 4

Barton mesterhármasával újabb sikert könyvelhet el a csapat a hazai közönség előtt. Az ő és Lombardi góljait még ki tudták egyenlíteni a vendégek, de jött megint az ellenállhatatlan duó újabb három találata. A végén még a frissen szerzett DiDiomete is betalált, így a vendégek hiába kapaszkodtak már. Kapuban megint Killeen állt. Sajnos, Olivier Dame-Malka nem játszott.

1. 23 Chris Barton
2. 12 Matt Lombardi

Jövő pénteken a Kalamazoo próbálhatja megfogni a Nailers-t.

Válasz p@lee22 hozzászólására (#1488)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.10.30. 14:30  l  #1777
Most nem sikerült

Hamilton - Albany
2 - 3

Joe Whitney szerzett hazai előnyt, amit a második harmadban Mike Sislo megduplázott. A harmadikban Olivier Fortier (Mark Mitera, Brian Willsie) első idei találta, de erre is volt válaszuk Darcy Zajac révén. Mi már csak szépíteni tudtunk, így Garrett Stafford (Dany Masse) PPG-je már nem túl sokat ért.

Robert Mayer kezdett ezúttal, de 23 védése kevés volt a pontszerzéshez.

1. Darcy Zajac (1 goal, +1, 1 shot)
2. Garrett Stafford (1 goal, 2 shots)
3. Mike Sislo (1 goal, 3 shots)

Jeff Frazee kifogott rajtunk

Ma akkor otthon verjük meg Abbotsford Heatet.

Válasz tenorist hozzászólására (#1774)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.10.29. 15:54  l  #1776
Töretlen a sikersorozat

Wheeling - Gwinnett
3 - 2
OT

Először védett a szezonban Delmas (21/23), és egyből győzelemmel nyitott. Dame-Malka első pontját szerezte Kushneriuk góljánál. Hotham szerzett ismét vezetést, de ezt is ki tudták egyenlíteni a vendégek. Hosszabbításban Torquato szerezte meg a végső gólt.

1. 7 Zack Torquato
2. 16 Andrew Hotham
3. 19 Mikael Bedard

Ma este a Trenton következik otthon.

Válasz p@lee22 hozzászólására (#1495)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.10.28. 8:21  l  #1775
Imádom a srác játékát, gyorsan fel vele a Habs-be!

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.10.28. 8:09  l  #1774
Ilyen bemutatkozásra vártam Leblanctól!!

Hamilton - Rochester
3 - 2
OT

Most nem kellett kivárni az orosz rulettet, hosszabbításban nyomtuk le az Rochestert.

Végre felgyógyult májusi vállműtétéből nagy reménységünk Louis Leblanc, és első profi meccsén azonnal le is tette a névjegyét egy győztes gól és két gólpassz formájában!

Jól kezdtük a meccset, az első harmadban sikerült megszerezni a vezetést Andreas Engqvist (Garrett Stafford, Louis Leblanc) emberelőnyös góljával.
A második etapot is hoztuk 1-0-ra, ekkor Andrew Conboy (Louis Leblanc, Andreas Engqvist) volt eredményes.
Leblanc már a második asszisztját szerezte a gólnál!!

Sajnos a záró játékrészben egy 4 perces rövidzárlatot két góllal büntettek a vendégek Colin Stuart és Derek Whitmore révén.

Jöhetett a hosszabbítás, ahol megszereztük a győzelmet Louis Leblanc (Andreas Engqvist, Joe Callahan)találatával.

Nathan Lawson ihletett formában védett . 37 lövésből 35-t megfogott, ezzel sokat tett a győzelemért.

1. Louis Leblanc (1 goal, 2 assists, +2, 5 shots)
2. Colin Stuart (1 goal, +1, 4 shots)
3. Andreas Engqvist (1 goal, 2 assists, +2, 4 shots)

Flamboro Downs Workhorse of the Game: Andrew Conboy

Louis Leblanc

JSzombaton az Albany Devilsnélvizitálunk, majd vasárnap fogadjuk az Abbotsford Heatet.

All-Star

Válasz p@lee22 hozzászólására (#1770)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.10.27. 9:32  l  #1773
Közben elég nagy a jövés-menés Wheelingben.

Az általunk lepasszolt páros mellé érkezett Devin DiDiomete a kis pingvinektől.

Öt játékost pedig elküldött a csapat:

Ben Winnett (F), David Volpe (F), Brock Meadows (D), Jeff Terminesi (D), Alex Kangas (G) voltak a leépítés áldozatai

Ebbőll Winnett játszott egy meccset, a többiek egyet sem.

All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.10.26. 13:33  l  #1772
azt nem értem, hogy a montreali vezetőség miért nem kötött legalább egy AHL-es szerződést nyáron Patrick Johnsonnal, akit mi draftoltunk...

Wheelingben 3 meccsen már 4 pontnál jár...
All-Star

Válasz p@lee22 hozzászólására (#1771)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.10.23. 11:48  l  #1771
Tovább robogunk!

Wheeling - Elmira
3 - 2

Még mindig veretlen a csapat! Pedig nem így indult, már 2:0-ra vezettek, amikor Priamo szépített, majd nem sokkal később Bedard egyenlített is. A harmadik elején aztán Johnson a győztes gólt is bevágta. Killeen megint jó volt, 18/20-szal zárt. Hansen két gólpasszal járult hozzá a sikerhez.
A csapat Benjáminja, Dame-Malka két lövést mutatott bemutatkozó meccsén.

1. P. Killeen
2. P. Johnson
3. Z. Hansen

Pénteken jön a <>Gwinnett látogat hozzánk!

Válasz tenorist hozzászólására (#1444)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.10.22. 10:46  l  #1770
Megint vertük az Amerks-et

3 - 2
SO

Büntetőkel ugyan, de megint győztesen hagytuk el a jeget. Ránk fért két sima vereség után. Az második harmadban Zack FtizGerald (T.J. Fast, Mike Blunden) góljával vezettünk, amit Corey Tropp egyenlített ki a harmadikban. Aztán előnyben megint vezettünk Philip DeSimone (Brian Willsie, Mike Blunden) idei harmadik góljával. Sajnos Tropp ezt is gyorsan egalizálni tudta. Jött a hosszabbítás és a büntetők.
Végül csak a nyolcadik körben dőlt el a párbaj, Gabriel Dumont volt eredményes.
Nathan Lawson ismét jól védett. A büntetők előtt fogott 29-et, amivel nagyban hozzájárult a 2 ponthoz.

1. RCH- Corey Tropp (2 goals, 4 shots)
2. Nathan Lawson (29 saves)
3. Philip DeSimone (1 goal, 2 shots)

Flamboro Downs Workhorse of the Game: Mike Blunden

Gabi Dumont

Jövő csütörtöki pihi, majd megint a Rochester ellen játszunk, idén már harmadszor.

Válasz p@lee22 hozzászólására (#1759)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.10.20. 13:26  l  #1769
a meccsen egy csúnya hátulról jövő ütközésnél megsérült Joe Stejskal. Agyrázkódása és arcsérülései vannak...
4-6 hét pihenő vár rá.

All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.10.19. 7:50  l  #1768
Egy kicsit túlzás lenne 0-35, de a 0-3 sem túl rózsás...

Két SH góllal tettük naggyá a Griffeket!

Hamilton - Grand Rapids
0 - 3

All-Star

Válasz tenorist hozzászólására (#1767)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.10.19. 7:49  l  #1767

0 - 35

Ott folytattuk a Griffek ellen, ahol tavaly abbahagytuk...
Két győztes meccs után, itt a második zakó zsinórban...

Az első harmad közepén sikerült eladnunk a korongot a saját harmadunkban, miközben emberelőnyben voltunk, Chris Conner köszönte szépen a lehetőséget és be is varrta a hálóba a vendégek vezető gólját.

A második etap megint elég gyengén sikerült.
Előbb Gustav Nyquist vert be egy kipattanó korongot, majd egy újabb emberelőnyben sikerült eladnunk a korongot, és Chris Conner újra büntetett.
Hiába lőttünk többet kapura, 31-28, nem sikerült túljárnunk Joey MacDonald eszén.

Nathan Lawson 25/28 mutatója nem túl fényes...

1. Chris Conner (2 goals, 1 assist +3, 3 shots)
2. Joey MacDonald (31 saves)
3. Gustav Nyquist (1 goal, +1, 5 shots)

Phil DeSimone

Pénteken a Rochester Americansellen javíthatunk.

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.10.18. 7:52  l  #1765
Két próbázó, Tony DeHart és Ben Winnett nem kapott szerződést Hamiltonban sem.

Mindketten az ECHL-ben kötöttekki, Winnett a Wheelinget választotta, míg DeHart aStocktonnal írt alá szerződést.
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.10.18. 7:38  l  #1764

Közben a ECHL-es Wheeling is elkezdte az alapszakaszt, nem is akár hogyan. Előbb idegenben verte a Greenville-t 6:1-re, majd tegnap a South Carolina ellen is 4:1-es sikernek örülhettünk. Csak az a baj, hogy jelenleg egy montréali érdekeltségű játékos sincs a csapat keretében.

Megvan az első két fecske!

Olivier Dame-Malka(D) és Peter Delmas(G) Wheeling felé vette az irányt!
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.10.16. 13:18  l  #1763
Alapos visszavágás

Hamilton - St. John's
2 - 6

Az előző napi siker után nagy pofonnal válaszoltak a jegesek. Megint nagyon sok lövést (41) engedélyeztünk nekik, így most a kapus is kevés volt a sikerhez. Carl Klingberg góljára még tudott felelni Gabriel Dumont, de a második harmadban Klingberg második és Riley Holzapfel találataival elhúztak. Dany Masse(Alexander Avtsin, Mark Mitera) góljával még zárkóztunk, de a harmadikban újabb hármat kaptunk be: Jason King, Klingberg harmadszor és Marco Rosa tett be nekünk.

Nathan Lawsonnak már nem jött össze ez az este. Ugyanannyi lövésből most hatot is bevertek neki.

1. Carl Klingberg (3 goals, +2, 3 shots)
2. John Albert (3 assists, +3, 2 shots)
3. Jason King (1 goal, 1 assist, +1, 4 shots)

Védekezünk, de hiába

Kedden már otthon fogadjuk a Grand Rapids Griffins alakulatát.

* * *

Válasz p@lee22 hozzászólására (#1762)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.10.15. 22:12  l  #1762
Az újoncnál is tiszteletünket tettük

4 - 0

Szépen átgázoltunk a hazaiakon, pedig mindent megpróbáltak. A kiváló PP-zés és egy kiváló formát mutató goalie-val simán nyertünk az első idegenbeli meccsünkön.
Joonas Nättinen (Brian Willsie, Brock Trotter) kezdte emberelőnyben a termelést, majd a másodikban jött előbb Dany Masse (Brock Trotter, Joe Callahan), majd Philip DeSimone (Brock Trotter, Brian Willsie) emberelőnyös gólja. Nättinen és DeSimone első profi góljának örülhetett, utóbbi még duplázni is tudott a harmadik harmadban.

Nathan Lawson és a negyven védés, egyszerűen fantasztikus volt!

Közben újabb bekkel erősítettünk, profi try-outot adtunk T.J. Fastnek, aki tavaly 13-szor játszott a Rochester Americans-nél. Isten hozott a kutyaólban, T.J.!

1. Nathan Lawson (40 saves)
2. Brock Trotter (3 assists, +1, 4 shots)
3. Carl Klingberg - és hol van a két gólos Philip DeSimone kedves hazai szakértők?!

Flamboro Downs Workhorse of the Game: Philip DeSimone

Nathan Lawson, a hibátlan

Ma este jön a visszavágó!

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.10.09. 11:48  l  #1761
A Wheeling előszezonja gyorsan le is zajlott. Pénteken otthon nyertünk 4:1-re, majd tegnap idegenben kikaptunk 3:2-re. A szezon jövő hétvégén indul majd Greenville-ben.

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.10.09. 11:46  l  #1760
Csodás indulás volt!

5 - 2

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.10.09. 11:45  l  #1759

6 - 2

Trotter és St. Denis dupláival simán hoztuk az idénynyitót a 6 123 hazai szurkoló előtt. A vezetést Frederic St. Denis (Aaron Palushaj, Brock Trotter) szerezte meg Palushaj kapu mögötti vissza passzából. A másodikban is Frederic St. Denis (Brock Trotter, Brian Willsie) volt ügyes emberelőnyben, amikor kapáslövésével már kettővel mentünk. PP remekül működöt, hiszen egy perccel később Brock Trotter (Mike Blunden, Aaron Palushaj) már nem csak gólpasszal járult hozzá az eredményhez. Ugyan Jonathan Parker szintén előnyben szépíteni tudott, de a harmadot Ian Schultz (Alain Berger) gólja zárta le. A harmadikban meg volt az idény első büntető lövése is, amelyet Brock Trotter értékesített. A végére azért Colin Stuart még faragni tudott a hátrányon, de a győzelem így is magabiztosan a miénk lett.

Nathan Lawson 30 védéssel debütált a kapuban, soha rosszabbat!

1. Brock Trotter (2 goals, 2 assists, 3 shots, +2)